Detayli Puan Durumu Tablosu
Doğanyol Haber - Üst
Doğanyol Haber
   
Doğanyol Haber

Arama


Gelişmiş Arama


doganyol haber- desteklediklerimiz

Yatırımlar Yıldırım Hızıyla..

25 Haziran 2016 15:04

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AKP Malatya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AKP Malatya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ziyarette yaptığı konuşmada, “Biz Malatya’da yaşamasak da Ankara’dan çok iyi yaşıyoruz” diyerek Malatya’nın başarı çıtasının her zaman örnek olduğunu söyledi. Malatya’nın geride kalan 11 seçimde AKP’ye olan desteğini bildiklerini belirten Arslan, “Hizmetler konusuna gelince, bu konuda geçmişten bugüne bütün milletvekillerimizin, genel başkan yardımcımızın, bakanımızın katkıları var. Takip varsa, işler daha hızlı ve daha verimli yürüyor. Malatya’da çok güzel çalışmalar yapılıyor. Bugün ki ziyaretle birlikte yine ilimizin ihtiyaçlarını istişare edeceğiz” şeklinde konuştu.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ise, “Sivaslı olmamız nedeniyle biz komşularımızı takip ediyoruz. Tokat’ı, Kayseri’yi, Kahramanmaraş’ı ve diğer şehirleri. Çevremizdeki gelişmeler ve eğilimler Sivas’ın eğilimini de etkiliyor. Malatya’yı gerçekten tebrik ediyorum. Yüzde 70 bir oy oranıyla destek vermişler. İnşallah Malatyalılarla el ele verip çok daha güzel Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz diyorum. Tekrar vermiş oldukları desteklerden dolayı tüm Malatyalı hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise Ulaştırma Bakanlığının yatırımlarının Malatya’nın yüz akı olduğunu ifade ederek, “Gelen yatırımlar yaklaşık 2 buçuk katrilyonluk yatırım. Bu yatırımları yıldırım hızıyla Malatya’mızla ve bölgemizle buluşturduk. Milli Eğitim Bakanlığı’ndaki veriler keza ortada. Bu anlamda birçok başarıya imza atmış vaziyetteyiz. Bugün Karahan Tüneli’nin araç geçişini yaptık. Bundan sonra yatırımları çok daha hızlı, yıldırım hızıyla getireceğiz.Emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

AKP Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da, “Bugün bu Ramazan gününde Malatyamızda güzel bir günü hep birlikte yaşıyoruz. Karahan Tüneli’mizin trafiğe açılışı için bugün bakanlarımız ilimizdeler. Ben teşkilatımız adına kendilerine hoş geldiniz diyorum” dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a kayısı takdim etti.

bakanakp1

bakanakp2

Yorum Yaz Yorum Yaz | Tavsiye Et Arkadasina Tavsiye Et | Yazdyrylabilir Sayfa  Sayfayi Yazdir | Yazdyrylabilir Sayfa  Yukari Çik

Malatya

En Çok Okunan HaberlerKredi Dosya Masraflarını Geri Alma ve ..
Alaaddin OĞUZALP
Alaaddin OĞUZALP
DİLİMİZ
Ramazan BAYRAK
Ramazan BAYRAK
Çaresizlik Öğrenilir mi?
Uğur ASLAN
Uğur ASLAN
Kayısının Donması Engellenemez mi?
Fehmi SOLMAZ
Fehmi SOLMAZ
Çanakkale Ruhu
Mustafa CONGER
Mustafa CONGER
Yangınlar ve Korunma Yolları
İbrahim GÜL
İbrahim GÜL

Anket

Yapım Aşamasında


Tüm Anketler

Yazarlık Başvurusu Günlük Gazete

Hürriyet Sabah Milliyet
Yeni ?afak Türkiye Zaman
Ak?am Gözcü Posta

Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Künye | Başvuru | Reklam | Yasal Uyarı| giyim sepeti yenilist||
Malatya Doğanyol Haber Ajansı © 2007 Tüm Hakları Saklıdır.